logowanie | przypomnij hasłoApartamenty Baza

Witamy na apartamenty2.pl!

Idealne wakacje nie muszą pozostawać marzeniem, ponieważ z naszym serwisem można właśnie takie zaplanować i przeżyć! Posiadamy jedną z największych baz pokoi, kwater, hoteli, apartamentów, pensjonatów i agroturystyki, dzięki czemu możecie Państwo u nas znaleźć ciekawe i tanie propozycje wypoczynku.

Szczególnie polecamy propozycje tanie wakacje i tanie domki jednorodzinne. Z nami każde wakacje mogą być udane, ponieważ nieustannie dbamy o to, aby oferty w naszym serwisie były różnorodne. apartamenty2.pl jest również serwisem dla tych wszystkich, którzy posiadają noclegi. Tylko u nas możecie Państwo dodać swoje ogłoszenie na rok bez ponoszenia opłat. U nas nie trzeba płacić za rejestrację, ani nie pobieramy żadnych opłat abonamentowych. Tylko na apartamenty2.pl dodanie ogłoszenia jest za darmo! Zapraszamy!
Regulamin

Regulamin

Ten dokument ma naturę porozumienia pomiędzy wydawcą Serwisu Apartamenty2.pl również wszystkimi używającymi go Klientami.

Posiadaczem Witryny internetowej Apartamenty2.pl jest Agencja Reklamowa S 90.

Regulamin stanowi prawną bazę wyznaczającą reguły użytkowania z naszego Serwisu. Odwiedzając nasz Portal, przyjmujesz istniejące postanowienia tego Regulaminu korzystania z Serwisu również obligujesz się do przestrzegania wszelkich zawartych w nim reguł.

Uzupełnieniem Regulaminu jest nasza Polityka prywatności oraz zaufania.

1. Forma oraz zamysły portalu Apartamenty2.pl

Serwis Apartamenty2.pl jest serwisem informacyjno-promocyjnym, mającym na celu gromadzenie ofert firm oferujących usługi noclegowe w Polsce także z zagranicy.

2. Wpis klientów także ochrona danych osobowych

Użytkownik, który chce dodać do bazy Apartamenty2.pl swoją ofertę powinien poczynić darmową rejestrację. Po zakończeniu rejestracji użytkownik ma możliwość zalogowania się do Panelu Administracyjnego pozwalającego dodanie propozycji.

Dołączenie oraz reklama propozycji w Serwisie Apartamenty2.pl jest darmowe poprzez 365 dni. Ważny cennik znajduje się na podstronie „Cennik”. W ramach reklamy posiadacz Serwisu pozwala na rekomendowanie oferty za darmo w wskazanym przez niego okresie. Z promocji można skorzystać wyłącznie raz dla danego obiektu, o ile posiadacz Serwisu nie ustanowi w inny sposób. Posiadacz Portalu komunikuje dodatkowo , że w wypadku gdy Serwis będzie oferował abonament bezterminowy, objaśnienie to będzie zgodne z tym, że abonament ten nie może być krótszy niż 5 lat od daty jego sfinansowania i że pod żadnym pozorem w przyszłości nie będą nakładane żadne odpłatności z tytułu przedłużenia ważności tego abonamentu. W wypadku gdyby okres ten z różnorakich powodów został skrócony, Posiadacz Serwisu zobowiązuje się do zwrotu na konto Użytkownika % środków nie wykorzystanych w ramach czasu 5-cio letniego.

Posiadacz Portalu zastrzega sobie prawo do nie przyjęcia do reklamowania oferty bez podania przyczyn.

Dane przesyłane w czasie rejestracji także inne dane zawarte w Serwisie, które mogą być zbierane od użytkowników w trakcie korzystania z Serwisu Apartamenty2.pl, są zbierane oraz wykorzystywane zgodnie z zasadami będącymi w naszym Regulaminie; są zamieszczane dobrowolnie przez Użytkownika Serwisu do wiadomości wszystkich przeglądających Serwis oraz nie podlegają ochronie danych osobowych.

3. Uprawnienia i możliwości odbiorców Serwisu

Rejestrując się w Serwisie Apartamenty2.pl:

- zgadzasz się w ciągu rejestracji dostarczyć rzeczywiste informacje,

- przyjmujesz w całości ten Regulamin użytkowania z Serwisu,

- obligujesz się do zachowania w tajemnicy Twego hasła oraz zgadzasz się odpowiadać za wszelkie skutki wywołane zarówno swoim, jak i nieuprawnionym dostępem do Serwisu przez osoby, którym użyczysz swój login oraz hasło,

- zobowiązujesz się zawiadomić nas od razu o jakimkolwiek nieupoważnionym dostępie do Serwisu za pomocą Twojego hasła bądź o zarejestrowaniu się w Serwisie z Twojego konta pocztowego.

4. Respektowanie praw własności, zastrzeżenie praw autorskich

Udostępniając Serwis, zwracamy szczególną uwagę na wymóg poważania praw własności intelektualnej. Oznajmiamy, że Serwis mieści dokumenty chronione prawem autorskim, znaki towarowe oraz inne autentyczne materiały, w szczególności artykuły, zdjęcie oraz sztę graficzną, a przyjęty w Serwisie wybór i układ ukazywanych w nim treści stanowi samoistny przedmiot ochrony prawnoautorskiej. Wszelkie loga, znaki towarowe oraz grafika usytuowane w Serwisie są własnością ich konstruktorów.

Serwis Apartamenty2.pl zastrzega sobie możliwość blokowania kont w dowolnym czasie bez podania powodów.

5. Aktywność użytkowników w Serwisie Apartamenty2.pl, wysyłanie materiałów

Masz prawo słania do Serwisu swoich treści, materiałów, dokumentów. Z tym prawem wiąże się z jednej strony możliwość oddziaływania na innych użytkowników Serwisu, a z drugiej dostęp do pewnych obszarów naszego systemu komputerowego, wrażliwych na zachowania, które mogą zaburzyć sprawność jego działania.

W związku z tym w pełni zgadzasz się, że Twoja aktywność w ramach Serwisu oraz konta:

- nie może być sprzeczna z zasadami kultury, z uniwersalnie obowiązującymi przepisami prawa, nie może być dla innych w żaden sposób niebezpieczna i w związku z tym nie będziesz wysyłać do Serwisu bądź wykorzystując mechanizmy Serwisu, żadnych treści i materiałów, umniejszających ogólnie przyjęte normy kultury, wulgarnych, nieprzyzwoitych, obscenicznych, nielegalnych, informacji artykułów i wypowiedzi, które nawołują do dyskryminacji, nienawiści, presji, okrucieństwa bądź naruszania prawa w jakikolwiek sposób,

- nie może przekraczać praw innych użytkowników Serwisu, przede wszystkim prawa do uszanowania godności, intymności, do ochrony danych osobowych, do swobody wypowiedzi i w związku z tym powstrzymasz się od opinii obraźliwych lub agresywnych oraz nie będziesz gromadzić lub usuwać jakichkolwiek danych o innych użytkownikach Serwisu,

- nie będziesz wykorzystywać mechanizmów Serwisu do rozsyłania materiałów niechcianych, uznawanych za SPAM;

Zgadzasz się, żeby wydawca witryny Apartamenty2.pl miał prawo do modyfikacji lub wykreślenia każdego Twojego wpisu bez podania przyczyny o ile narusza ona chociaż jedno z podanych uwarunkowań korzystania z Serwisu.

6. Zawiadomienie o naruszeniu praw autorskich

Jeśli uważasz, że Twoje lub {czyjekolwiek|kogokolwiek] prawa autorskie, prawa własności intelektualnej zostały w jakikolwiek sposób lub w jakiejkolwiek formie naruszone w Serwisie Apartamenty2.pl, prosimy o przesłanie wiadomości w tej sprawie do edytora witryny.

7. Wyłączenia gwarancji

W pełni potwierdzasz, że wydawca upowszechnia Serwis Apartamenty2.pl taki jaki jest.

Zdajesz sobie sprawę, że zamieszczone w Serwisie materiały mogą mieścić nieprawdziwe informacje lub w jakikolwiek inny sposób nie odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Zgadzasz się, że używasz z Serwisu Apartamenty2.pl tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność i własne ryzyko.

Wszystkie wiadomości, artykuły lub usługi udzielane za pośrednictwem Serwisu proponowane są bez jakiejkolwiek gwarancji, w szczególności:

- Wydawca Serwisu Apartamenty2.pl nie zapewnia gwarancji dotyczących prawidłowości bądź kompletności jakichkolwiek artykułów, informacji lub ustaleń ulokowanych w witrynie,

- Wydawca Serwisu Apartamenty2.pl nie gwarantuje, iż każda zamieszczona w Serwisie Apartamenty2.pl propozycja dorówna oczekiwaniom każdego Użytkownika co do treściowej zawartości, ścisłości czy przydatności nabytych informacji.

8. Odsyłacze do innych witryn, ogłoszeń i reklam

W Serwisie Apartamenty2.pl są publikowane przez właściciela Serwisu odsyłacze do innych stron internetowych. Mogą też być redagowane ogłoszenia firm - naszych Klientów. Wydawca Serwisu Apartamenty2.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść, ścisłość, zawartość lub dostępność informacji, do których wiodą odnośniki.

Zakazuje się reklamowania przez Użytkowników Serwisu innych serwisów przez dodawanie linków w opisach i wszelkich innych czynności mających na celu reklamowanie serwisów o pokrewnej tematyce. Oferty łamiące ten punkt będą natychmiast usuwane z katalogu.

9. Rozwiązywanie konfliktów

W związku z możliwością wystąpienia zatargów związanych z korzystaniem z Serwisu:

- zgadzasz się, że obecny Regulamin użytkowania z Serwisu podlega prawu polskiemu - wszelakie spory mogące wyniknąć z spełnienia zobowiązań zawartych w niniejszych warunkach będą rozsądzane przez należyty obszarowo i rzeczowo sąd powszechny w Polsce.

- zgadzasz się, że w przypadku, gdyby którekolwiek z zarządzeń tego Regulaminu pozostało przyjęte za niezgodne z prawem przez właściwy sąd, to wyrok sądu nie wywołuje cofnięcia innych rozstrzygnięć tego Regulaminu i w związku z tym wszystkie inne postanowienia zatrzymują swoją moc.

- zgadzasz się, że w przypadku sprzeczności między warunkami przedstawionymi w konkretnym dokumencie w Serwisie i podpisywanym przez Wydawcę, a warunkami przedstawionymi w niniejszym Regulaminie, zawsze przyjmuje się za ważniejsze warunki określone w dokumencie, z wyjątkiem wyrażonych gdziekolwiek gwarancji, o których mowa była w rozdziale Wyłączenia gwarancji.

10. Zmiany regulaminu korzystania z Serwisu Apartamenty2.pl

Zgadzasz się, że Wydawca Serwisu Apartamenty2.pl zastrzega sobie wyłączne prawo do wprowadzania modyfikacyj w Serwisie w dowolnym czasie bez potrzeby powiadamiania użytkowników. Użytkownicy odpowiedzialni są za symetryczne analizowanie tych warunków oraz zastrzeżeń, a kolejne po wszelkich zmianach, używanie  portalu jest równoznaczne z ich akceptacją.

11. Otrzymywanie wiadomości mailowych

Rejestrując się w Serwisie Apartamenty2.pl wyrażasz akceptację na otrzymywanie wiadomości drogą mailową, od obsługi serwisu, dotyczących działania serwisu także przeprowadzanych akcji promocyjnych. Wiadomości takie nie będą uznawane przez ciebie za SPAM.

12. Rejestracja również użytkowanie serwisu Apartamenty2.pl znaczy akceptację regulaminu.